Onursal Başkan Lojistik Mesajı

TURKIYE’de, köklü konuma sahip 1 LOjiSTiK Firmayız. Ülkemiz ve İnsan için katkıda bulunmaya çalışırken, Devlet,Ekonomi,Çarşı,Pazar, Ambar, Nakliyat, Lojistik işimize Odaklanıyoruz. Sanayici ve Esnaf Müşterilerimizin Ticari Emtiaları güvenle, yerine, zamanında Nakliyat ile sorunsuz teslimtesellüm. Ticaret ve rahat yaşam arasındaki bağlantı, gerçek değer emtiayı “güvenle zamanında yerine” götürebilen bizim gibi Lojistik firmalardır.

Parsiyet Ticari Emtia Nakliyatında, ideal koşullarda taşıma hedefine çalışan özverili insan kaynağımız, Karayolu araçlarımız, risk, Araç Lastiklerin üstünde Yük, maliyet köprü otoyol nihayet İnegöl – İstanbul – Bursa Ambarlarımız. Parsiyel servisler, Lojistik. Tahmil-Tahliye bu bizim takım çalışmamız.

1966 yılında İnegöl ve İstanbul da karşılıklı açılan ambarlarımız 55.yılı 2020 senesinde 4şubesi ile Güvenle,yerine,zamanında lojistik sağlanmaktadır. İnegöl Ambarı prensipleri çerçevesinde Firmamızda zamanla bayrak değişiklikleri yaşanmaktadır, Bu bayrak değişiklikleri ile markamıza duyulan gerçek değer güvenle, firma hizmet kalitemizi arttırarak gelecek nesillere aktarma sorumluluğu devam ediyor. Ali Bahadır Öke